| anonim_4396 a întrebat:

Ieri, cam la 10 minute dupa contactul sexual (neprotejat) am simtit ca imi curge ceva din vagin. Nu era sange. Mentionez ca eram la ovulatie si in timpul scurgerii eram intinsa in pat. Ce credeti ca ar putea fi? Partenerul meu spune ca nu a ejaculat in mine

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Secreții vaginale sau acel lichid în urma ejaculării feminine.Şi logodnica mea mai ejaculează în special când îi stimulez punctul G şi secreţiile îi apar după contactul sexual, şi e sănătoasă 100% în zona intimă că a fost la control vineri.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil s-a scurs amestecul format din secretie vaginala, secretia lubrifianta si mucoasa cervicala, a caror cantitate creste direct proportional cu placerea si satisfactia resimtita pe parcusrsul actului sexual. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai la cealalta intrebari ai spus ca a ejaculat in tine. Sau nu te refereai tot la asta? thinking Sau ai intrebat la modul general?

Daca nu a ejaculat, posibil sa fi fost lichid specific secretiei tale vaginale si in acest caz, nu ar trebui sa fie probleme.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Scurgerile de care vorbesti erau secretiile vaginale produse in timpul actului sexual.

| Sofer a răspuns:

O secreție vaginala eliminata de tine fiind foarte excitata. Însărcinată nu ai rămas dacă nu și a dat drumul în tine.

| Stochel a răspuns:

Dacă nu a ejaculat in tine nu sunt sanse de sarcină