| nimicaici a întrebat:

Ieri cel mai bun prieten al meu a plecat in Italia pentru ca locuieste acolo dar in Romania are casa lui si familia lui. Vreau sa va intreb ce i-as putea spune? cum sa ii zic ca mi-e dor de el? vreau sa ii zic intr-un mod mai dragut, special.
Ok, asta a fost intrebarea precedenta.Dar acum vreau sa va spun ca am si sentimente de dragoste pentru. el! nu stiu ce sa fac.mi-e atat de dor de el!

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca iti lipseste.happy O sa-si dea seama.