| nimicaici a întrebat:

Ieri cel mai bun prieten al meu a plecat in Italia pentru ca locuieste acolo dar in Romania are casa lui si familia lui. Vreau sa va intreb ce i-as putea spune? cum sa ii zic ca mi-e dor de el? vreau sa ii zic intr-un mod mai dragut, special

1 răspuns:
| YumikoItsMyName a răspuns:

Pai, incearca sa-i povestesti ce se intampla de la plecarea lui, incearca sa vorbesti despre altii si nu despre tine. Lasa-l pe el sa te intrebe dar tu? si daca nu il lasi cateva minute sau oricum o mica pauza si spui,, dar si eu iti simt lipsa" sau,, cand te intorci?" asa este mai dragut, din experienta