| Mimimimimi96 a întrebat:

Ieri dupa ce m-am masturbat, doar la exterior, fara sa introduc nimic, cind am fost la baie, era doar putin putin putin sange, ce ar insemna asta?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia/prezenta oricarei sangerari chiar si intro cantitate infima in afara perioadei de menstruatie se considera ca fiind anormala si in cazul in care se repeta sau va reapare la o noua masturbare la fel doar exterioara, ar fi indicat sa fii consultata ginecologic. Nu se poate da o explicatie, nici macar nu se poate emite o parere catusi de cat pertinenta. Sanatate.