| adeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Ieri i-am spus baiatului pe care il iubesc ce simt si el nu simte la fel...Lui ii place de alta fata care e indragostita de alt baiat...Ce sa fac? >Daufundakiss

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca fata de care ii place e cu acel baiat s-ar putea sa nu se mai uite la ea si exista probabilitatea ca sa te placa pe tine.
Tu trebuie sa ii arati asta, sa vorbesti cu el, sa il atingi, sa ii zambesti, sa il faci sa se simta bine langa tine.
Succes!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

In cazul asta nu prea ai ce sa ii faci...Trebuie doar sa comunici cu el mai mult si sa fiti si voi mai apropiati alt ceva nu ai ce face ca sa fie doar al tau nu il poti forta, succeswinking Ai grija de tine, o zi bunabig grin.

| adeeeeeeeeeeeee explică:

Nu stiu ce sa ma fac...e foarte greu....ieri am stat toata ziua cu el si el dadea semne ca ma place..radea cu mine..si chiar cand m-am dus sa vorbesc la tell el a venit dupa mine si ma facea sa rad.

| AriannaAri a răspuns:

Nu ai ce sa faci, lasa-l in pace, nu te tine dupa el pentru ca vei deveni foarte stresanta.

| gigipana a răspuns:

Vezi in stadiu e cu cealalta si pastreaza legatura...nu stii de unde sare iepurelewinking