| Guide a întrebat:

Ieri la scoala o colega s-a dus la baiatul pe care il plac si i-a spus ca il iuebsc laughing... el a spus ca sunt draguta... dar cam prea mica, si i-a zis sa ma duc sa vorbesc cu el.happy eu nu m-am dus pentru ca imi era foarte rusine >:", Ce credeti ca vroia sa-mi spuna?big grin

3 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Sunt foarte multe cazuri de acest gen si in final cica baiatul vrea sa auda din gura ta ca`l iubesti si sa vorbeasca fata in fata cu tine nu cu prietena ta laughing ciudat~dar adevarat happy Bye dear` :*

| Jigsaw a răspuns:

Lasa messu' si treci la fapte.Traiesti virtual, se vede.

| DooM a răspuns:

De unde sa stiu