| whiteimiplacmamele a întrebat:

Ieri m-a parasit iubita mea pentru ca nu am fost destul de bun la pat, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| XeniA33 a răspuns:

Desigur sexul este important intr-o relatie. Cu timpul o sa prinzi experienta, daca nu ai deja. Nu inseamna neaparat ca nu esti tu bun la pat, poate doar nu ati fost compatibili sau visa ea la cai verzi pe pereti.

7 răspunsuri:
| cristinamagnolia a răspuns:

Te-ai putea antrena, sa vadă ce a pierdut, iar dacă ea a fost asa de rea încât sa te lase doar pentru asta..trebuia sa ți alegi ceva mai bunhappy

| darrio2007 a răspuns:

De obicei cand o fata spune asta, e clar ca a avut si pe altii, ca sa faca comparatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să cunoști o alta fata și să sperăm că nu la fel de idioata ca asta. Daca te iubea nu se despărțea din motivul asta banal cu siguranță și-o mai punea nebuna și cu alții între timp, tu erai doar așa de NEVOIE!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpără alt patlaughing

| Danny28 a răspuns:

Nimic. Tipa e o curva. Nu erai singurul tip din viata ei.

| ywar a răspuns:

In pat - ori esti barbat si o sui pe pereti, ori patesti cum ai patit tu. Invata de la o femeie cu experienta. daca are rabdare cu tine. Vorbesc extrem de serios.

| krokodil69 a răspuns:

Fii mai bun si ia-ti un pat mai moale