| claudiu2386 a întrebat:

Ieri m-am intalnit la alimentara cu o fata. era la rand in fata mea. cand a platit mi-a scris pe bon id-ul ei de mess. am mers acasa si i-am dat add. a spus ca ar mai vrea sa mergem impreuna la alimentara. astazi a mers iar la alimentara sa imi cumpar bomboane si ea nu era la rand. ce sa fac? sunt disperat. o iubesc. oare ma place? cum sa fac sa ne mai intalnim la rand?

Răspuns Câştigător
| FanDrG a răspuns:

Imi place ca faci misto laughing

| MasterYoda a răspuns (pentru FanDrG):

Intotdeauna! sub 1% din raspunsurile mele sunt serioase

Răspuns utilizator avertizat
| FanDrG a răspuns (pentru claudiu2386):

Mersi happy

19 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Claudiu, un prieten de-al meu a spus un lucru foarte important despre femei. Arata-le ca le placi, NU ca ai nevoie de ele. Tu exact asta faci, ii arati ca ai nevoie de ea si ca esti dependent. Nu asa vei rezolva problema. Dragostea e unul dintre cele mai complicate jocuri si tu trebuie sa inveti asta. Daca vrei sa afli mai multe informatii despre cum sa cuceresti o fata iti recomand cu incredere site-ul http://artaseductiei.ro. Asa cum i-a ajutat pe multi, am incredere ca te va ajuta si pe tine;).

O seara placuta iti doresc.

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns (pentru claudiu2386):

"sunt disperat. o iubesc. oare ma place?" asta inseamna nevoie.

| VadTot a răspuns:

Si a batut joc de tine scuza ma ca spun asa dar asta i realitatea cred ca esti prea usuratic iar persoanele gen tie sufera enorm in viata!

| Cryssu17 a răspuns:

Cica o iubeste rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns:

Poate nu are cui sa-i lase maruntul si cum ai fata de milog...

Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns (pentru claudiu2386):

Pai ai, dar sa scrii pe ea care e, sa stim si noi

| MasterYoda a răspuns (pentru claudiu2386):

Nu de alta, dar poate tragi vreo basina si te trimit sa te speli pe dinti

| Roxxanaaaa a răspuns:

Lol laughing cum esti rolling on the floor)

| ToTuleOK a răspuns:

Are 7 ani saracu mai lastil, fi ''barbat'' daca iti place mai stai pe langa ea si poate o sa iti iasa ceva.

| FanDrG a răspuns (pentru ToTuleOK):

Tu tot nu te-ai prins?

| FanDrG a răspuns:

"a spus ca ar mai vrea sa mergem impreuna la alimentara." laughing
Serios acum, intalniti-va undeva in parc, in oras, la un suc.

| Wolfy45 a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa o iubesti doar pentru ca ai vazut-o o data la alimentara. Daca vrei neaparat sa o vezi, ai rabdare sa intre pe mess, si abordeaz-o. Dar daca vrei invit-o sa mergeti in alt loc. undeva in parc de exemplu, sa vorbiti si sa va cunoasteti. Si stai calm, de abia o cunosti. Nu trebuie sa fii asa de disperat, chiar daca vrei sa o mai vezi. happy Va fi bine.

Răspuns utilizator avertizat