| Denysadenyy19 a întrebat:

Ieri s-a despărțit iubitul meu de mine, ce pot face sa-l uit?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Il vei uita in momentul in care un alt baiat mult mai bun iti va deveni un adevarat iubit. Cu cat il vei gasi mai rapid cu atat se va scurta calvarul tau. happy

| RAY a răspuns:

Te duci la altul asa i arati iubirea ta fata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un sfat pretenesc: Nu te pune niciodata cu o persoana doar ca sa o uiti pe alta! Fa sex cu amandoua

| Ecaterina2016 a răspuns:

Sa îl schimbi cu altul și sa nu fi toleranta cu el dacă nu te respecta.

| mihai69 a răspuns:

Un chef monstru! Când o să-ți revii din beție și mahmureală, nu-ți mai amintești nimic!

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Degetica