| Mirunasavu346 a întrebat:

Ieri seara am avut un contact sexual protejat dar prezervativ-ul s-a spart si mi-a curs sperma in vagin. Azi am fost la farmacie si am luat escapelle, au trecut 16 ore de la incident credeti ca pot sa ma linistesc? Escapelle omoara spermatozoizii din vagin sau daca a ajuns la ovul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt 40-50% cu escapelle.

In ce priveste prezervativul spart, sa stii ca s-a intamplat asta dintr-un singur motiv: prezervativul a fost mult prea mare pentru cuculetul baiatului.
Sa cumpere prezervative numere foarte mici, ca sa stea perfect strans pe cuc, ca sa nu se mai rasuceasca la sex, ca doar asa se intinde la maxim si pocneste.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ce prezervative de rahat fac ăștia?