| anonim_4396 a întrebat:

Ieri seara am facut pentru prima data sex cu prietenul meu. A durat cam 1 minut jumate 2 maxim. La inceput,. adica vreo 10-30 sec am facut`o fara prezervativ apoi cu. urmatoarea zi mi-a curs ceva maroniu. dar nu a durat mult. apoi m`a durut putin burta si am avut ceva crampe. ce inseamna asta? sunt insarcinata?!?!?!

greturi nu am si nimic altceva. de cateva ore sunt fresh. dar ce am? funda.

Răspuns Câştigător
| adry5522 a răspuns:

Nu ai spus daca a ejacuat sau nu in tinewinking. daca nu a ejacuat, nu sunt prea multe sanse sa ramai insarcinata thinking

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Stii majoritatea fetelor au o "pielita" numita himen si ca acesta se rupe la primul contact sexual (daca nu este elastic)...nu ti-se pare normal sa te doara atunci cand se rupe? Iar acel "ceva maroniu" a fost cel mai probabil sange mai putin oxigenatwinking
Dar NU, nici o sansa de sarcina din ceea ce ai spus tuwinking

| Baddboy a răspuns:

Exacta asa zicea si prietena mea cand am facut"o pr data ca are fluturasi:d in stomac...bine a fost cu prezervativ, nu merita riscu e prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt virgina, habar n`am.Dar cred ca e normal e prima data nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. :p

| Andreea_6932 a răspuns:

Nu e lasat in mine. Ms mult de tot pentru raspunsuri. chiar m`ati calmathappy. Va iubesclaughing

| Andreea_6932 a răspuns:

A lasat*