| ILoveVotka a întrebat:

Ieri seara pe la ora 6 am fost la niste prieteni la petrecere, fete, baieti, muzica, mancare, femei bune etc

Pe la ora 11-12 nu stiu exact toate fetele si 2 baieti s-au imbatat rau de tot! Si Eu bausem, eram si eu beat dar eram constient de tot(cand beau beau cu masura, adica sa stiu de mine) m-am intins in pat, o fata de 17 ani se tot uita la mine, era bauta rau de tot si ea laughing) a venit in pat si s-a pus langa mine, si-a pus piciorul pe picioarele mele... si m-a luat la intrebari. era buna rau de tot. Din vorba in vorba m-a intrebat daca am mai facut sex, (i-am spus ca nu, eu 17 ani ani, ea 17) apoi m-a sarutat din senin pe gura (Va rog sa ma credeti ) Eu nu am evitat si am sarutat-o si eu(sunt expert in sarutatbig grin) A inceput sa puna mana pe mine, pe sub tricou si pe burta,(mai jos) imediat ce am simtit ca vrea sa imi bage mana la (Mr. Penis) i-am mutat mana imediat. M-a intrebat daca nu am chef i-am spus ca am dar nu in conditiile astea(nu aveam prezervativ si nu aveam unde sa facem sex ( in camere era plin de baieti si fete si acolo unde stateam eu ne putea prinde oricand cineva) A insistat, Eu am tinut intruna pe nu si nu pentru ca nu voiam sa fac atunci pe moment(nee fraier adica, bausem si am refuzat ca un prost. Fata era o bunaciune :X:X)

Pe la 3 am plecat acasa si ea a asteptat sa plec ca sa poata sa plece odata cu mine. M-a oprit si m-a sarutat pe gura, din nou nu am evitat(Pt ca imi place sa sarut fetebig grin ) Mi-a spus pa.

A 2-a zii am vb cu ea pe facebook si am intrebat-o daca i-a placut la petrecere, mi-a raspuns ca da doar ca regreta ca am refuzat.o( sunt baiat frumos asabig grin bine facut cam toate fetele incearca sa-mi dea tarcoalebig grin)

E bine ce am facut? Trebuia sa o ***

(mie nu.mi pare rau ca nu am f***** o sa vin si ocazia aia in care sa o fac big grin)

Trebuia sa profit de ocazie?

dupa cum am spus nu aveam prezervativ si fiind prima oara cand o fac nu stiu ce s.o fi putut intamplaa

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Asa ocazie, ma baiat si refuzi?!
TRIST.

| 21Ada a răspuns:

Eu cred ca ai dat dovadă de caracter! Si sincer mie mi se par baieti care o fac prima oara doar ca sa nu mai fie virgini penibili. Daca la tine s-a lasat asa usor inseamna ca si la altii poate te alegeai si cu o boala. Si faza cu "futaiul nu se mai intoarce" daca chiar arati cum te-ai descrisi o sa **** pana te insori cat nu au *** alti intr-o viata. Respect din partea mea, rari baieti ca tine!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia-o de nevasta, inseamna ca era constienta si ea daca si-a amintit ca ai refuzat-o

| LuMix a răspuns:

Ai facut bine dar vorbeste cu foate si poate te accepta acuma intreab-o poate o sa vrea! funda?

| Hasz a răspuns:

Ma sincer, in conditiile in care lasa-i o fata gravida si iti punea-i pofta in cui cu sexul o punea-i de mamaliga.Eh, mai gasesti tu alte ocazii. Daca vrei ia 50 de lei si du-te la un bordel (nu uita de prezervativ).Ba da ce ghinion ai avut cu prezervativul vietii laughing).

| NuiBaiBa a răspuns:

Ba pai cand am patit si eu asta la 15 ani su una de 17 intr-o tabara (bine ea credea ca am 18) par mai matur (la 14 ani aveam barba si 1, 72 m) i-am dat pe toti afara din camera am incuiat usa si dai... bine dupa mi-am loat batuta de la colegii de camera ca i-am tinut afara 3 ore da asta e partea 2... Oricum ai procedat bine parerea mea invit-o pe la tine