| Denixxx a întrebat:

Ieriri am fost cu uratul si am intilnit o fata. m-am indragostit din prima privire de ea acum nu o pot uita dar doresc so cuceresc! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| AngelGirls a răspuns:

Denixxx daca iai cerut id de mess sau telefonul trebuie sa vorbiti unu despre celalalt sa va spuneti ce va place si dupa cand termini incepe cu o intalnire...scoate la un suc si vb ce vi la intamplat amuzant si dupa trebuie sa-i zici daca te place si daca da asa merge relatiahappy SUCCES sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Bez3a a răspuns:

Vorbeste cu ea si afla daca ei ii place de tne.nu te duce la ea sa o intrebi pune pe altcineva

| Denixxx explică:

Dar nu stiu nici cum o cheama nimic doar am vazut-o si m-am indragostit cum sa ma cunosc