| Cherry a întrebat:

Il am pe iubitul meu pe facebook la grupul Prieteni apropiati pt a vedea cand da vvreun like.de o luna insa nu imi mai apare desii stiu sigur ca el da likeuri.ce a facut? Exista vreo setare ca eu sa numai pot vedea ce da el?

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Nu exista acest gen de setare. Poate e de la facebook, incearca sa il scoti de la Prieteni apropiati, apoi adauga-l iar, cred ca o sa functioneze.

4 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Dacă dă like la altă fată, te desparți de el?
Nu sunt alte modificări de făcut la contul tău.

| Cherry explică:

Ce modificari? ai raspuns la intrebare sau vi tu cu alte intrebari

| radubz a răspuns:

Sfatul meu este sa lasi omul in pace si sa nu mai fii disperata asa. Probabil el si-a dat seama ca il urmaresti mai ceva ca politia STASI si si-a setat sa nu mai vada nimeni cand da like-uriwinking

Răspuns utilizator avertizat