| Alina_6664 a întrebat:

Il cunosc de 2 ani. El zice ca tine la mine dar eu nu cred. Fata in fata nu imi da de crezut doar ca nu ii pasa.Nu stiu ce sa fac.Sa renunt la el.Sau ce pot face?

3 răspunsuri:
| Gabitsza a răspuns:

Vorbeste cu el... poate e timid...sau poate a suferit inainte din dragoste si acum numai vrea sa arate afectiune unei fete
Dupa ce vorbesti serios cu el atunci poti sa iei o decizie singura
bafta happy

| nicoleta01 a răspuns:

De 2 ani sunteti impreuna?:O si nici macar nu. ti spune ca te iubeste?! pai sa stii ca cel mai mult conyeaza ceea ce simti tu daca simti ca te iubeste. daca nu. fruntea sus mai sunt destui stiu ca. i hreu dar trecem si peste asta. succes:*

| dixx a răspuns:

Buna Alina! happy
Sincer, in fata nu`ti zice nimic din motivele lui, dar la telefon de ce iti da d inteles ca te iubeste? Sa iti zic: atunci da i si tu un sms si intreaba`l: fata in fata de ce nu imi arati ca ma iubesti? Numai la telefon ai capacitatea d a`mi arata? :] Vorbeste deschis cu el si asa vei afla.