| DoarEU_1902 a întrebat:

Il cunosc de aprox 3 luni, eu il plac, el ma place. El vrea sa ne vedem (e din acelasi oras cu mine, nu ne-am intalnit niciodata, doar am vorbit pe mess) iar eu nu [imi e rusine...]. Ar trebui sa trec peste si sa ma intalnesc cu el?

Funda.
[[Am uitat sa spun ca este cu un an mai mare decat mine.]]

Răspuns Câştigător
| StEluTa_3250 a răspuns:

Il placi te place, cred ca nu poate fi nici o problema sa va intilniti.Treci peste rusine (pentru asta gandeste-te la faptul ca s-ar putea sa va lege sentimentul frumos,, DRAGOSTEA")si vei reusi. Daca doresti si daca il placi atunci obligatoriu ar trebui sa esi cu el sa va vedeti, sa vorbiti si doar atunci vei vedea a meritat sau nu. Bafta tie esti o fetita super, pup.

6 răspunsuri:
| allexandra5002 a răspuns:

Da, ar trebui sa treci peste rusine...dar daca totusi ai retineri ati putea face o intalnire dubla, tu cu el si eventual iti chemi o ptrietena sa se intalneasca si ea cu cineva.

orice ai face eu iti doresc succes>big grin

| Ruxuletz a răspuns:

Da,orice ar fi, trebuie sa treci peste timiditate.

| Renard a răspuns:

Ar fi cel mai firesc lucru. Să vă vedeţi dincolo de virtual dacă sentimentele voastre sunt mai profunde. Sunt convins că şi el o să aibă emoţii iar cel mai important este să ştiţi amândoi ce doriţi de la această întâlnire pentru că e un moment foarte special. Nu mai sunteţi protejaţi de timpul pentru a vă alege răspunsurile cele mai potrivite şi e nevoie de mai mult curaj departe de monitor happy...Succes şi sper din tot sufletul să fie pe placul tău toată această aventură happy

| TaviSMURD a răspuns:

Du-te dar la "intalnire mai ia o prietena cu tine sau ceva de genu sa nu fii singura. "iubirile" astea pe internet sunt nesigure. In facultate am vazut cand faceam practica in spital fata de 16 ani violata de un bezmetic ppe care il cunostea de pe hi5 asa ca mare grijewinking

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Infrange`ti rusinea. Daca va placeti nu ti-ar placea sa fiti impreuna? Ce ai de pierdut? Poate o sa va intelegeti si o sa formati un cuplu excelent.Da o sansa acestei relatii.
Numai bine.Pa,pa.

| hateforever a răspuns:

Si la mine e acelasi caz... dar niciodata nu as accepta sa fiu cu el deoarece ma simt prea rusinata de el