| anonim_4396 a întrebat:

Il iubesc, dar el mi-a facut mult rau si nu i-a pasat de mine.cum as putea sa il uit?sad

Răspuns Câştigător
| Tooooo a răspuns:

SA te indragostesti de altu la mine a functionat oricum baiatul ala nu te merita cred ca esti o fata de treaba se vede si dupa unn rand scris succes skumpo stiu asa de bine cum e incat ne puteam plange una pe umarul celeilalte acum eu l`am uitat ca nu ma merita

5 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Sincer nu stiu si nu mai suport sa vina la mine cand stiu ca peste 5 minute se duce si la alta si tot asasadbafta:X

| Anonym2013 a răspuns:

Gandeste'te doar la ce ti'a facut si ca nu te merita. gandeste'teca nu a stiut sa te aprecieze cu adevarat. Nu merita nici sa te mai uiti la el... prin asta trec si eu. bine, mi-a mai trecut de el. de 2 saptamani ma gandesq numai la cat m'a miniti si parca il urasc x_X. Incearca sa stai cu altcineva, si nu mai pune sentimente pana nu esti convinsa ca are si el ceva sent... gaseste pe cineva care sa te aprecieze asa cum esti si sa fie cu u indiferent de situatie. succes :*:*:**:

| andreea_9905 a răspuns:

Gandeste-te numa ca ti-a facut rau sad si uita-l, fii sigura ca Dumnezeu are pentru tine unu special care o sa te iubeasca o sa te aprecieze pentru tot ce faci tu pentru el vei fi printesa luihappycauta-l, dar pe asta uita-l o sa regrete el ca te-a pierdut happytimpu le rezolva pe toatehappyte pup dulce ai grija de tinehappy

| anonim_4396 explică (pentru andreea_9905):

Mersi mult de ajutor:*

| Alin111 a răspuns:

Cel mai simplu incearca sa nu te mai gandesti la el... stiu ca e greu dar cauta alt baiat ca sa il uiti pe asta.