| babygyrl a întrebat:

Il iubesc... el ma minte si pe mine si pe maicasa. Vorbim mereu, zicea ca ii e dor de mine si sa ne vedem cand vin eu acasa. Vorbesc cu el de 2 ani dar asta se pare ca nu are rost, am facut orice pe lumea asta pentru el si tot degeaba si i-am spus dar se vede ca el nu vrea nimic. Nu imi spuneti sa il uit pentru ca totusi vreau sa tin legatura cu el si sa fim impreuna. Ce sa fac pentru a-l cucerii? am nevoie de cat mai multe sugestii. Va implor din tot sufletul meucrying(((... el se intalneste cu fosta.

3 răspunsuri:
| LOkk12 a răspuns:

Sfatul este sa-l uiti! la ce rost iti trebuie un mincinos care nu te pretuieste?

| fabiola a răspuns:

Ce faci cu ambitia in dragoste? Spui il vreau...dar sentimentul trebuie sa fie reciproc.Si daca nu asta simte de ce fortezi lucrurile? Nu iti face bine nici tie aceasta ambitie de a-l avea fortat.Intr-o zi vei obosi, sufletul tau are si el nevoie de iubire!

| T4ny4 a răspuns:

Daca chiar nu vrei sa renunti la el n-ai decat sa astepti pana-si va da seama ce simti! Si ce simte si el. Daca consideri ca ai suficienta tarie nu poti decat sa-i fi alaturi! Nu esti de piatra! Fa-l sa inteleaga asta! Ai incercat sa stai fara el o perioada? Asta ajuta de obicei la clarificarea sentimentelor!