| dana_4272 a întrebat:

Il iubesc ffffffff mult si el ma iubeste dar este o problema este insurat si are doi copii suntem de un am de zile impreuna ce sa fac va rog ajutati-ma nu pot sa stau fara el

5 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Ar trebui sa renunti! Are deja intemeiata o familie si nu ar fi bine sa o distrugi! Cel mai dureros ar fi pentru copii. Cu partea ca nu poti sta fara el ...ar trebui sa te obisnuiesti! Gandeste-te ca daca s-ar intampla ceva tu ai fi vinovata de distrugerea unei familii si ai rapii copilaria a doi copii! Nuj ce ai sa faci dar eu in locul tau as merge mai departe si l-as lasa sa ramana cu familia lui!

| MonaLisa_2124 a răspuns:

Esti sigura ca te iubeste? laughing

| MMihai a răspuns:

Dacă acum își înșală nevasta, cu tine, după ce vei fi TU soția lui, te va înșela și pe tine, mereu, cu o alta mai tânără, și tot vei sta fără el, el fiind mereu cu alta, până ce va ajunge la andropauză, când poate, se va astâmpăra.

| buburuza_4437 a răspuns:

Nu fii asa sigura ca te iubeste. poate gaseste la tine ceva ce sotia lui nu mai are.gandeste-te bine daca mai vrei sa continui rel asta pentru ca e vorba in primul rand de copii lui.sunt sigura ca daca tatal tau ar face asa ceva tu ai suferi.tu incurcandu-te cu acest barbat stiai de la inceput ca e insurat si ca nu esti decat amanta si atat! gandeste-te bine la copilasii aia, nu le distruge familia si copilaria.sunt destui barbati in lumea asta, si cu timpul ai sa il uiti si o sa intanlesti pe altcineva care o sa fie doar al tau si care o sa te iubeasca.sp ca te am ajutatwinking

greece12
| greece12 a răspuns:

Dana,cand te-ai incurcat cu el, stiai.Si atunci era insurat si avea doi copii.Ca nu stiai cat te vei indragosti, te cred.Dar stiai la ce te expui.Sa fii amanta cuiva presupune o viata de asteptare, de nesiguranta si de dorinte neimplinite.Stai jos si gandeste-te.Asta vroiai sa fie viata ta? Asa te vedeai acum 5 ani? Asta e ceea ce meriti tu in viata? Iti amarasti viata si zilele si imbatranesti inutil langa un barbat care,chiar daca ar deveni al tau niciodata nu-ti va apartine in intregime,pentru ca va avea in continuare grija de copii lui,va discuta cu fosta sotie, va lua copii sambetele sau in vacante, iar tu vei fi privita intotdeauna ca hoata tatalui lor...si vor avea dreptate.Mai gandeste-te.