| Ea_3507 a întrebat:

Il iubesc foarte mult, dar el acum sta cu altcineva si il vreau inapoi. Ce pot sa ii spun ca sa se intoarca la mine? Ce trebuie sa fac? Multumesc!

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce v-ati despartit? Cred ca cel mai bine este sa ii spui ceea ce simti, dar daca are o relatie ma indoiesc ca o sa vrea sa se intoarca la tine. De ce nu iti continui viata fara el? Mai sunt baieti pe lumea asta, si inca foarte multi.

| Crisu a răspuns:

Te inteleg! Dar daca el tinea la ea, atunci trebuie sa treci peste. Nu o sa poti sta o viata dupa el si timpul e singurul care poate vindeca ranile provocate de dragoste. Asa ca cel mai bine este sa astepti.

| Ririru a răspuns:

Nu ai ce face, doar sa-l astepti. Dar sa nu-ti faci mai sperante din asta.
Sfatul meu, acum, este sa-l ignori o perioada. O luna, cateva saptamani. Apoi sa reiei discutile cu el. Dar ca o amica. Pune-ti armele la bataie. Depinde numai de el sa aleaga fata corecta.

Multa bafta!

| Hombre a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate, considera afacerea incheata, daca te vroia pe tine era cu tine.Acest sfarsit de relatie inseamna inceperea uneia noi, mergi inainte si succces. Mai tarziu te vei intreba, de ce sufeream cand oportunitatile sunt multe!?

| adrianajollie a răspuns:

Nu, nu face greseala de a`i spune ce simti, atunci va sti ca te are la mana si te va folosi. ( am fost in situatia asta, dar m`am trezit la timp) cel mai bine e sa astepti... nu vor ramane toata viata impreuna. intre timp, tu te poti distra cu altii chiar daca ti`e foarte greu sa treci peste ( nu trebuie sa pui suflet in nicio relatie, in nimic). Pe viitor ai grija de cine te indragostesti. Pune-l la incercare prima data happy.
Remember! - Wild Hearts can't be brokenwinking
Funda?

| 4ever_5725 a răspuns:

Si eu am fost la fel ca tine si am renuntat... daca el a ales sa stea cu alta e problema lui asta inseamna ca e atras de pers respectiva nu de tine incearca sa-l uiti ca e mai bine bafta... funda?

| pavel_2891 a răspuns:

Daca tine la ea.numai are rost sincer.si nul mai cauta.pentru ca te va prinde la mana si poate pe ascunsul yubitei lui te va folosi pentru placeri

| Ea_3507 explică:

Ne-am despartit pentru ca el tinea la ea. Am fost impreuna 5-6 luni si am trecut prin multe. Nu il pot uita asa usor, imi e foarte dor de el.

| Ea_3507 explică:

Sora lui e prietena mea si bineinteles ca locuiesc in aceeasi casa si cand ma duc la ea, iar il vad pe el. Nici asa nu imi e usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mai departe!

| PufuleteRoz a răspuns:

Pai daca tot il vrei inapoi da nu poti sa-l ai ar trebuie sa o indepartezi pe aia cu care sta el.Ai putea sa te imprietenesti cu aia fara ca el sa stie si sa ii zici minciuni despre el incat sa o faci pe aia sa nu mai vrea sa stea cu el...incearca!