| Biaa96 a întrebat:

Il iubesc, ma iubeste, suntem certati de 3 saptamani din cauza lui(a facut o greseala) si nu ma cauta!sadEu il cautam mereu dupa o cearta, chiar daca era din vina lui, dar acum vreau sa vad daca o face si el, si nu o face! Sunt demoralizata raustraight face Voi ce ati face?sad

3 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! Daca te iubeste si te vrea te va cauta daca nu inseamna ca a intervenit altceva sau altcineva in relatia voastra! Nu stiu, sfatul meu este sa-l suni si sa-l intrebi daca mai are ceva de gand ca sa stii si tu, intr-o relatie e nevoie de 2, atata timp cat lupti singura, lupti in zadar! sper ca te-am ajutat

| S333byyy a răspuns:

Mda is baiat sh am experienta in treburi de asta deci sfatu meu e.: imi pare rau draga dar se pare ca el te insala de obicei dupa o cearta dura baiatu nu mai vrea deloc cu fata sa fie si fata il cauta inseamna ca el tea inselat cu cineva. daca te iubeste nu cred ca dintr`o data a inceput sa te urasca deci. daca mai vrei sa fii impreuna cu el fal gelos umbla cu cel mai bun prieten al lui sau cineva..incearca sa-l faci gelos in`vreun fel. orikom iti urez succes draga mea multa baftawinking

| Rockart a răspuns:

Spui că te iubeşte? Te iubeşte şi nu te caută. Nu ştiu ce să zic. Poate orgoliul nu îl lasă, dar ştii, când e vorba de chestii din astea cred că-ţi calci orgoliul în picioare.