| Nooooooonameee a întrebat:

Il iubesc, si el ma iubeste dar suntem la distanta unu de celalalalt. ce sa fac? sa mai raman cu el?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Daca chiar te iubeste si exista incredere la distanta ramai cu el! bafta

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ai raspunsul in intrebare.Il iubesti, te iubeste!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

De ce nu? Daca exista dragoste recirproca de ce sa nu ramai cu el? Dupa parerea mea chiar si o relatie la distanta poate rezista daca exista dragoste si incredere, de fapt acesta e testul dragostei

| flaviusss a răspuns:

E greu la distanta. Asa am avut si eu o relatie de 3 luni la distanta, o iubeam, ma iubea ( cel putin asa credeam eu ), iar acum nu mai e nimic. Daca aveti incredere merge, insa e destul de greu. Tentatile sunt mari, mai ales pentru el, sau pentru tine. Fa cum crezi ca e mai bine. Daca merita tine-ti de relatie, daca nu mai bine va opriti de acum pentru ca mai tarziu poate va fi mai urata despartirea...straight face

| AlleAllexandra99 a răspuns:

Daca distanta e mare eu zic sa nu mai ramai cu el, pentru. ca relartiile la distanta nu prea merg dar daca exista incredere dc nu dar nu poti sa fii toata viata cu el daca sunteti la distanta