| LCD a întrebat:

Il simpatizez pe fratele fostului prieten. Unora li se pare o alegere proasta, o relatie cu fratele fostului, nu ma gandesc neaparat la o relatie, dar ce ma sfatuiti sa fac? am impresia ca si el ma respinde putin din cauza asta, dar dupa faptele lui, demonstreaza ca si el ma simpatizeaza.Deci?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Personal, draga mea, nu pot sa vad o situatie mai delicata. Daca doresti sa creezi o ruptura crunta intre doi frati, da. Daca ai un opic de repect fata de fostul tau prieten, atunci nu!
Sa-ti dea Dumnezeu intelepciunea de care ai atata nevoie!
Bafta!

7 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Daca amandoi va simpatizati nu ai ce face.Doar combina-te cu el daca crezi ca e bine. Tu il cunosti pe fostul tau stii ce fel de baiat e si daca ar incerca sa va desparta.Inainte sa actionezi gandeste-te asa: crezi ca fostul tau ii va zice fratelui sau lucruri urate despre tine? Daca fostul tau nu ar fi de acord crezi ca ar continua relatia cu tine? Daca raspunsurile sunt favorabile incearca sa vorbesti cu el. Daca crezi ca fostul tau e un obstacol mai bine nu te amagi.

| Monica a răspuns:

Buna Mimi.
Gandeste-te ca nu mai ai nicio legatura cu fratele lui!
Totul s-a terminat intre voi.
Acum, il simpatizezi pe fratele exului tau, ceea ce nu e nimic iesit din comun sau rau!
Merita sa incerci.Nu ai nimic de pierdut, accentuand faptul ca si respectivul simte ceva pentru tine!
Succes.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi fa ce itit spune inima.
Asi zice prima data sa stati mai mult ca prieteni si sa va apropiati si dupa vedeti voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuplativa si faceti o partida 2 3 4 etc de sex si pe urma dai papucilaughing

| Damian a răspuns:

Mai mimişoara, esti pusa pe rele, vrei sa te razbuni? o sa îi faci mult rau lu' frasu' si ăla o să va facă viata de rht

| Dan a răspuns:

Este o situatie jenanta si periculoasa. Tu decizi unde vrei sa ajungi! Noroc!happy

| gabytsza a răspuns:

Nu are nimic eu asa zic pentru ca si eu stau cu fratele fostului meo preten...Sh merge totu bine chiar daca nu stie nimeni decat taiksu` sh doi din fratzi lui big grin