| alinutzacodruta a întrebat:

Imagineaza-ti prima oara cand il vei saruta pe baiatul/fata dorit/a. Cum va fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi foooarte emotionata. Daca as face eu primul pas... l-as saruta rapid, m-as inrosii, apoi as fugi. Dar nu as incheia relatia.

8 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Voi lesina numai cand se apropie de mine dapoi sa il mai si sarut...laughing

| byenkutzyk a răspuns:

Va fi de neuitatlove strucklove strucklove struck...In cazul meu asa a fostbig grin...Nu mai vedeam nimic in jurul meuhee heeEram doar eu cu elhee heelove struck

| alexuzha a răspuns:

Offff... ce miar placa sa al sarut pacat ca are prietena .cred ca masi simti cea mai fericita femeye din lume

| dulcika a răspuns:

Cred ca ar fi cel mai minunat lucru care mi sa-r intamplat vreodatahappy, ar fi dulce si de neuitathappy... of doamne ce mai visez eu! nu se va inampla nikiodata!crying

| crisS a răspuns:

Sau mai bine zis cum a fost nu?! da... a fost dragut happy

| daria_5097 a răspuns:

Poi in cazul meu raspunsul e a fost minunat, in cazul tau depinde cat de mult visezi la acel prim sarut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca va fi ceva de neuitat

| daghy14 a răspuns:

In imaginatia mea ar fi romantic si frumos. Dar fiinda ca nu m-am sarutat niciodata cu un baiat, nu stiu cum e...