| anonim_4396 a întrebat:

Imi caut jumatatea fata sa fie slabutsa draguta cu simtu umorului si evident sa acepte un baiat de 18 anilaughing varsta nu prea conteazabig grin contact id gorin_lord

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neinteresantul a răspuns:

Dar ce, te-a taiat cineva pe jumatate si ai pierdut-o? Incearca niste plastilina, o poti mula dupa cealalta jumatate! Sau incearca site-uri de matrimoniale, acolo mai sunt oameni taiati pe jumatate.

| TeeaBaang a răspuns:

Sincer, aici nu sunt matrimoniale.ro happy Du-te tare pe Sen7iment.ro! De aceea TPU a ajuns asa!

| sebysebyca a răspuns:

Ma tataie, bunica mea e disponibila.babalacul a mierlit-o si vreau sa o ajut sa-si gaseasca un fraier! singurul defect e ca are proteza dentara si pielea zbarcita! dai si tu un coniac si te bag in familie!

| neutrino a răspuns:

De ce-ar fi o astfel de fata cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie undeva ca TPU este site de matrimoniale?

| stpu a răspuns:

Vezi ce inseamna sa n-ai bani sa-ti cumperi o papusa de plastic... Pana acum iti gaseai jumatatea.

| Vibrations a răspuns:

TPU = toți pentru unu, nu toate pentru tine

| ale98 a răspuns:

Add: alleepop98.