| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc foarte mult un bebe... dar sunt putin speriata ca nu stiu ce se intampla...nu mi-a venit ciclu mi-am facut testul mi-a aratat ca sunt insarcinata... dar dupa aproape 18 zile d la intarzaiere mi-a venit ciclu... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cribus a răspuns:

Mai sunt cazuri cand iti vine ciclul peste sarcina si eu am patit-o. cel mai bine ar fi sa mergi cat mai repede la medic.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta nu e ciclu, mai degraba sangerare pe sarcina. Repede la medic, poti pierde sarcina.

| mariazet45 a răspuns:

A fost probabil o dereglare, daca iti doresti asa mult un bebe ar fi bine sa faci niste analize si un control ginecologic. Foarte rar gresesc testele si e posibil sa fie ceva in neregula. Sper ca esi tanara si mai poti incerca. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In caz de ciclu abundent cu cheaguri si dereglari de ciclu Cretisoara.(Ceai sau picaturi)

| emy_9515 a răspuns:

Sant in aceeasi problema. doar ca mi-a iesit testul neg. iar ciclu vine pe aceeasi data dar ft. putin iar la tine cred ca e sarcina caci nu avea cum sa dea pozitiv mai repede ar fi sa iasa testul neg si sa fie sarcina dar invers nu stiu nu am auzit, dar cu sangerarea nu e de glumit du-te la mediccaci poti pierde sarcina. multa sanatate