| DumbravaAriana123 a întrebat:

Imi e frica sa fac sex cu el fiindca sunt mai plinuta si poate va face misto de mine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci lasă bluza pe tine nu o mai da jos, daca te iubește nu va face mișto, decât dacă e prostănac

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu vorbesti de relatia ta virtuala?
Cu acela vrei sa faci sex?
Ai putea incepe sa dai jos din greutate acum, ca-i iarna si in 3-6 luni poti pierde 10-15kg si atunci cand il intalnesti nu-ti va mai fii jena de cum arati.

| Andreeush a răspuns:

Dacă aveți o relație înseamnă că te acceptă așa cum ești, deci ar trebui să nu îți faci griji.

| Sofer a răspuns:

Dacă te iubește nu o sa facă mișto de tine.

| CleanHeart a răspuns:

Daca te iubeste, te vede cea mai frumoasa fata din univers asa ca scapa de complexul asta care e doar in mintea ta, nu si in mintea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu soțul? Dacă te iubește, nu se va concentra prea mult asupra acestui aspect. Totuși, dacă ești complexată, poți începe să ai un stil de viață mai sănătos, care te va ajuta cel mai probabil să slăbești.
Dacă nu cu soțul...să-ți fie frică, dar de Dumnezeu. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunteți impreuna deja nu ar avea sens să facă mișto de tine.

| Paul754880338 a răspuns:

E mai simplu sa cersesti acceptarea, decat sa faci ceva, sa schimbi forma ta fizica si apoi sa lasi in urma toate frustrarile generate de kilogramele in plus?! Si daca el te accepta asa cum esti? Te vei relaxa din acest punct de vedere si vei continua sa iti savurezi "eclerele" convinsa fiind ca interiorul conteaza mai mult decat exteriorul?!