| anonim_4396 a întrebat:

Imi e rusine de fata de care imi place si ei ii place de minen dar amandurora ne este rusine ce sa fac eu

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Repetă clasele primare, te'ar ajuta mult.

| Rotciv a răspuns:

Buna. Odata si odata trebuie sa treci peste rusine si sa actionezi!
I-ati inima-n dinti si du-te sa vorbesti cu ea. Daca va place-ti reciproc va fi mult mai usor.Fa tu primul pas! pana nu e prea tarziu.Nu are rost sa astepti, asteptarea duce la un singur lucru-n final, la dezamagire. Poti incepe a-i spune ca de ceva vreme iti place mult de ea si ai vrea sa va intalniti la un suc, film, disco, etc.Succes!

| radugolgolut a răspuns:

Fa pe tine!