| anonim_4396 a întrebat:

Imi este dor de un baiatul pe care il plac. Sunt timida si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune-i ca il placi, daca nu vrei sa ii spui fata in fata, da-i un mesaj, si gata.

| syd a răspuns:

Lasand la o parte "un baiatul", incearca sa-i dai semne mici.

| Charice a răspuns:

Ai rabdare happy

| delia5609 a răspuns:

Spune-i!

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Invinge timiditatea, asta este singura cale.

| Rahelaela a răspuns:

Daca ati mai fost impreuna. spune-i ca iti este dor de clipele acelea petrecute impreuna. poate spune ca si lui.sau orice altceva ar putea spune el.succes! :*

| ElenaMhi a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca il placi. Dar daca el nu iti da semne ca si el ti-ar place nu cred ca e o idee grozava sa ii marturisesti ca il placi. bate si tu apropouri despre "un voi in viitor". daca esti timida si nu ai tupeu sa ii zici fata in fata ti-as recomanda sa ii spui prin intermediul netului. bineinteles ca ar fi mai dragut fata in fata dar daca nu este posibil si netul e o varianta.