| Roxana_5705 a întrebat:

Imi este foarte rusine sa intreb asta dar o voi face pentru ca nu am pe nimeni care ma poate ajuta chiar pe nimeni. Deci intr-o seara am iesit cu un baiat care parea de treaba.Atat de frumos imi vorbea ma atingea imi soptea chestii foarte frumoase incat ma simteam asa pierduta parca nu stiu unde sunt si cine sunt si ce fac la ora 11 noaptea acasa la acel baiat.Recunosc am baut deci eram beata.Deodata ma trezesc in pat la el ca trage de mine sa ma dezbrace iar eu ma zbat dar in zadar. Faza cea mai proasta e ca nu stiu ce mi-a facut eu eram virgina.Eu cred ca am facut sex anal pentru ca ma tot doare acolo. Fetelor va rog sa nu radeti de mine oricaruia dintre noi ii se putea intampla Doamne fereste! In timpul actului nu intelegeam ce zice dar a soptit ceva gen "Stai, doar vreau sa ma descarc" mi-e foarte frica daca cumva s-a descarcat in anus, nu pot ramane gravida nu-i asa? Va rog nu radeti chiar nu stiu nimic nu mi s-a mai intamplat asa ceva, nici macar nu m-am gandit sa ma interesez ca nu imi va trebui.Asa deodata s-a intamplat totul si am doar 17 ani.Imi pare foarte foarte rau dar nu mai pot face nimic acum.Pe baiat nu am cum sa il intreb pentru ca nu il vad, si daca l-as vedea l-as scuipa in ochi.
Deci nu pot ramane gravida nu-i asa? Eu asa stiam dar nu sunt sigura pe mine niciodata nu am fost.Multumesc ca ati citit pana aici, orice raspuns imi va fi de folos.

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Imi pare f rau pentru tine. Greseala ta a fost ca ai baut. dar nu te condamn; stiu cum e. Eu beau cand sunt sg ca vreau sa fac lucrul alahappy
Gravida nu poti ramane; asta daca a fost doar anal...
Mai bine mergi la ginecolog sa vezi daca mai esti virgina. nu astepta prrea mult pentru ca daca "s-a descarcat" in alta parte. o sa avanseze o eventuala sarcina. Mult noroc!

Pa, pa.Si ai grija de tine. Nu mai crede in toti "smecherii"!

| Rukhsandra a răspuns:

Imi pare rau dar pare genul care stie sa duca de nas fetele.
De ramas nu ramai insarcinata dar ai grija pe viitor.Numai crede in toti care iti promit marea cu sarea.
Ai facut doar sex anal sau si sex normal?

| Hombre a răspuns:

Daca a fost sex anal nu ramai gravida.Ai si tu grija pe viitor si atentie cu alcolul (ai fost ametita) ca de aceea esti confuza in legatura cu locul unde te-a penetrat.Lasa reclamatia asa cum te sfatuieste unii pe aici ca nu mai poti demonstra violul, mai mult te faci de vorbe pe la tine in zona.

| viatadecacatt a răspuns:

Din tot ce ai zis rezulta ca tu esti d vina, nu e bine sa te lasi pacalita chiar daca esti indragostita pana peste cap, iti va parea rau upa aceea.si uite, iti pare rau, daca nu erai beata sau cel putin daca nu beai erai pe picioarele tale si probabil ca nu il lasa-i sa te duca in pat.straight faceviata e grea nu trebuie sa ai incredere in nimeni in afara de familia ta, nimeni nu iti vrea binele.depinde de tine daca vrei sa le spui parintilor sau nu, am fost si eu intr-o situatie de a ma lasa pacalita de un baiat care avea tot peste 20 de ani, ca vezi doamne daca o fac cu el numai vreea nicio alta fata si nu stiu ce minciuni.am tinut-o pe a mea ca NU nu si iar nu, apoi desi el zicea ca ma iubeste mi a zis ca oricum isi va gasi pe alta si ca vroia doar sa isi bata joc de mine, asa ca trebuie sa ai grija cu ce baieti umblisad. in legatura cu faza daca ai ramas gravida eu nu rpea ma pricep, dar in afara de rapunsurile de mai jos ai putea sa mai cauti pe net despre viata sexuala, poate gasesti ce iti trebuie.Ai grija ce faci!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Draga Roxana, din pacate, ce ti s-a intamplat nu e de ras, ci de plans si NU, NU i se putea intampla oricui asta, cum zici tu.

| KeepCalm a răspuns:

Ce bouhappy

| chucky_8545 a răspuns:

Nu, nu poti ramane gravidahappy.
Dar ar fi bine sa mergi la un ginecolog sa afli daca mai esti virgina, sa fii sigura 100% ca nu s-a descarcat...altundevahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| madelf a răspuns:

Vai cat de oribil...Doamnesad Sincere pareri de rau.nu e vina ta. e vina lui.Idiotul,te-a sedus si dupa...DoamnecryingStai calma.am citit undeva ca daca barbatul se descarca in anus nu ramai insarcinata.doar asa se "distreaza" copchilele alea e 12-13-14 ani.stai calma. Cel mai bine e sa mergi sa vorbesti cu un psiholog, dar sa nu le spui alor tai de ce vrei sa mergi. daca vrei sa te descarci da add happy_zooz>big grin

| luna a răspuns:

Draga mea, Cu rusinea nu rezolvi nimc, din contra ai de pierdut. Ia inima in dinti mergi la medic si denunta-l la politie.Acesta e viol in toata regula.Nu te gandi la ce o sa spuna familia sau prietenii, sunt sigura ca iti vor fi aproape. Daca taci si ingropi aceasta poveste nu faci decat sa pari,, usuratica" (mai ales daca e si un laudaros) iar sansele de a se repeta sunt majore.Succes

| Julian1stb a răspuns:

Ce e nasol e ca nu mai tii nimic minte, deci probabil ai baut foarte foarte MULTTTTTT Viol nu poti sa zici ca este, poate doar corupere happy
Ar fi bine totusi cum zic mai muulti de aici sa mergi la un ginecolog, cred ca asta r fi foarte bine. Cad despre individul acela, ai zis ca nu ai cum sa il mai intalnesti.hmm...deci probabil in acea seara l-ai si intalnit... te-ai cam grabit nu crezi? Fii mai atenta data viitoare!

| adela100sweet a răspuns:

Nu iti face griji oricarei femei i se putea intampla asa

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Imi pare rau de tine, draga mea. De ce ai crezut in vorbele lui?sad De ce te-ai lasat. dc ai baut?sad
Nu pori ramane insarcinata daca ejaculeaza in anushappy, dar exista boli periculoase care se pot lua. Poate te-a si dezvirginat Roxana! Du-te la un doctor. Ai grija de tine sad sa nu mai patesti ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasa nu o mai compatimiti atata la cat era de beata si ea a vrut plus de asta nu cred ca i-a dat fortat sa bea. sa fim seriosi.ca doar nu era sa zica ca a stat

| gabriela41 a răspuns:

Uite ce ti s-a intamplat tie se numeste viol. daca el e major, tu fiind minora il poti da in judecata 1 pentru viol si 2 pentru ca a intretinut relatii sexuale cu o minora. este groaznic ca exista asemenea animale pe lumea asta pentru ca barbati nu ii poti numi. si acum referitor la intrebarea ta. daca actual sexual a fost anal nu nu poti ramane insarcinata chiar daca el a ejaculat. ai grija de tine si spune'le parintilor sau unui prieten apropiat care sa te sprijine sa mergi la politie. succeshappy

| gabriela41 a răspuns:

@alexstoia13. hei. da stiu ca este absolut legal sa intretii relatii sexuale cu o minora peste 15 ani cu acordul amandurora dar in cazul de fata nu cred ca se poate pune problema ca ea a fost de acord. inca nu pot sa cred ca se mai intampla asa ceva si mai ales unei fete de 15 ani. te rog ai grija pe viitor si eu te sfatuiesc si acum sa iei masuri. succeshappy

| Roxana_5705 explică:

Are peste 20 d ani.Nu pot merge nicaieri nu pot spune nimanui imi este foarte rusine. Doamne nu stiu ce sa fac eu chiar nu inteleg de ce mi-a facut asta.Pentru prima data am fost intragostita credeti-ma. Aveam incredere in el, m-a dus de nas cu un pahar, 2, 3 nu stiu cum sa zic imi soptea asa niste vorbe dulci...
Sper totusi ca nu voi ramane gravida ar fi un cosmar crying

| AlexStoia13 a răspuns:

Da... ce ti s-a intamplat tie chiar se numeste viol si poti sa-l dai in judecata, faza cu intretinutu relatiilor sexuale cu minore @gabriela41 nu poate fi aplicata deoarece: Un major(20 de ani) cu o minora (+15 ani) pot intretine relatii sexuale absolut legale dar cu acordu amandurora.Deci ce ti-a facut el tie se numeste viol, ar trebui sa discuti cu parintii tai despre asta, sa il dea in judecata...(nu ca as fii eu materialist dar poti sa castigi destul de mult de pe spatele lu' nenorocitu ala)

| Roxana_5705 explică:

Nu sunt gravidaaa!
Si sunt virginaa! iee am fost la ginecolog big grin mersi pentru incurajari!