| Alincik_8736 a întrebat:

Imi pare ca iubitul meu o iubeste pe prietena mea! El imi spune ca nu o iubeste! Cum sa aflu daca simte ceva pentru ea?

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Dece spui asta? se uita la ea diferit sau ti-a spus prietena ta?
Daca ai multa incredere in prietena ta il poti testa cu ajutorul prietenei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi si tu cum reactioneaza cand e in preajma prietenelei tale.

| gigiro a răspuns:

" Masina de citit gandurile ".

| IloveME a răspuns:

Un id cu numele prietenei tale! sigur l-ai trage putin de limba big grin

| newname a răspuns:

Ai poate nu o iubeste da o simpatizeaza si eu chind eram cu prietena mea tot ii simpatizam prietena ei stii caoricum nu exista asa ceva sa te uiti doar la o fata mai intorci capul si te uiti la mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune punct relatiei, daca are mici ezitari cu siguranta e ceva intre ei.
Daca e cu totu "rasculat " inseamna ca nu e mai nimic decat o relatie de amicitie.

| dacy_4892 a răspuns:

Pune si tu un prieten sal intrebe sau nu stiu...

| Cataa15 a răspuns:

Pune-l la incercare, pur si simplu, fa-ti un id fake de fata, ia niste poze cu una pe care sa te asiguri ca nu o cunoaste, si da-te la el, daca el e interesat de discutie inseamna ca pe tine nu te mai iubeste, si fii mai atenta la comportamentul lui fata de prietena ta.