| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac fetele foarte slabutze, e cineva pe aici?

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrazyGirl95 a răspuns (pentru Sara2):

Sa stii ca nu toate fetele care sunt slabutze arata asa! Sunt fete slabe care arata destul de binewinking.

| anonim_4396 explică (pentru Sara2):

Parca are picioarele...pardon,scobitorile prinse de o pare si de alta a fundului, si un bidon e mai frumos ca ea

| Sara2 a răspuns (pentru CrazyGirl95):

Picioarele sunt ok, foarte slaba e asa, si slaba e asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres
poti spune ca arata bine, incearca sa nu faci comfuzii intre slab si foarte slab

| Sara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Picioarele sunt ok, talia este problema (parerea mea)

| CrazyGirl95 a răspuns (pentru Sara2):

Nu fac confuzii.doar ca e parerea mea.si eu sunt una din fetele slabutze si imi place asa cum sunt. big grin

| Sara2 a răspuns:

Concluzie: nu iti plac fetele foarte slabute, ci doar cele slabute

| MishikiCrisy a răspuns:

Am 13 ani si 35kg

| ochiverzi91 a răspuns:

Nu am inteles asta niciodata. Poate imi vei explica tu de ce thinking Cati ani ai daca nu sunt prea indiscreta?

Răspuns utilizator avertizat
| ochiverzi91 a răspuns (pentru livyou):

De ce iti plac fetele slabute?

Răspuns utilizator avertizat