| babybrunette a întrebat:

Imi place d`un baiat`h si nu stiu daca sh el ma place... Dar nu prea am tupeu sa-l intr...sadCe fac?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Așteaptă până la pensie, poate afli în timpul respectiv. Ce crezi că trebuie să faci, totuși, să aștepți până la pensie, sau să vorbești cu el direct?

| asul10 a răspuns:

Nai tupeu sal intrebi? atunci trebuie sa ai tupeu sa-i spui cal placi.si il intrebi daca vrei sa fie cu tinewinking

| michaelj a răspuns:

Invata sa scrii ca de aia nu te place!

| CodrutZza a răspuns:

Off si eu sunt in aceeasi situatie. Iar prietenii imi spun sa imi ascult inima si sa fac ce zice ea! Deci asculta`ti inima:*