| julieta00 a întrebat:

Imi place de cun coleg de un an si la inceput si lui i placea de mine dar acum nu cred ca ii mai place si nu mai stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| Bomboniika001 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu ii mai place de tine?!
Poate ca ii place... dar nu iti arata, sa vada cum reactionezi! :*

| neutrino a răspuns:

Daca ai o mancare care ti-a placut si acum nu-ti mai place, ce faci cu ea?

| PinoDenisa19 a răspuns:

Poti sa il intrebi direct, sau mai pe ocolite, intreaba-l cum ar vrea sa fie fata de care ii place, chestii din astea. poate esti chiar tu cine stie. Sa ne tii la curent big grin funda?