| Cristinaaa a întrebat:

Imi place de fostul meu prieten, iar el acum isi cauta alte fete de pe internet si toate genurile si cu mine nu mai vrea sa se combine, dar vreau totusi sa il uit.Acum suntem prieteni, dar ar fi o minune sa mai fim din nou impreuna...

Răspuns Câştigător
| danteluta a răspuns:

Lasa-l draga, vei gasi tu un alt baiat care sa te iubeasca ...crede-ma ca daca nu te mai gandesti la el si iti indrepti preocuparile in alta parte, vei reusi.De ce sa-ti pierzi timpul cu cineva care nu te vrea?

3 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Impreuna sa fiti e ca si cum ai castiga la 6/49 mergi mai departe nu te rezuma aici, ai toata viata in fata, si mie imi place de fosta mea, dar nu se mai poate din pacate, pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-ti un iubit nou iti va fi mult mai usor sa il uiti fiind atrasa de altcineva.happy

| amina69 a răspuns:

Hmm parca ma regasesc,,, bun uite fa-ti un id nou de mes in asa fel incat sa nu stie ca esti tu,,, daca cere web ii spui ca nu merge ai probleme cu driverele asa ca sa ti-o dea el pe a lui,,, daca vrea poze cauta unele pe net de la o fata din alta localitate(asta ramane intre noihee hee,, vb cu el si da-ti intalnire cum ca ai fi cealalta si atunci apari tu un pic schimbata fate cea mai frumoasa fata dupa pamant,,, si vezi reactia cel putin daca are umor o sa va distrati si asa poate va impacati,,, foloseste toate armele tale doar ai fost cu el fi mai indrzneata stii ce ii place,,,laughinglaughingsucces,,,, a si daca vrea sa vb la telefon vb cu o prietena sa nu-ti recunoasca vocea si alt nr de tel sau vb prin mesaje,,,