| dfgdfgdf a întrebat:

Îmi place de o colegă.în clasa întâi eram"impreuna" adică doar ne imbratisam și ne vorbeam dulce sa zic.acum sunt în clasa a 5 a. In clasa a patra după scoala mai ne duceam în carefour și ne luam fiecare un energizant și stăteam într-un parcului în drumul casei. Luna trecuta ma întrebat dacă ma duc cu ea și o prietena de a ei dar am refuzat ca eram plecat la bunici. La sfârșitul unui mesaj gen răspunde sincer la toate întrebările și la sfârșit era o inimioara. La un mesaj gen de anul nou 2018 la fel a lăsat o inimioara la sfârșitul mesajului. O plăceam pe prietena ei cea mai buna din clasa și ea se rușina puțin când vorbeau despre mine. Oare e un semn ca ma place? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Alexandra20374 a răspuns:

Sunt șanse sa te placa sa stii! Oricum îți zic un secret pentru ca îs fata, ea nu o sa îți zică in fața ca te iubește și te place (doar dacă e foarte tupeista dar mai rar așa fete). Mai ales dacă se rușinează doar când aude de tine! Așa ca dacă și tu o placi încearcă sa te porți frumos cu ea si mai vedeți voi ce va fi mai incolo. Succes!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi?
Noi de unde sa stim, daca nici macar nu o cunoastem?