| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata am vb cu ia ceva timp pana ce mi-a zis ca nu ma place ok nu am inteles de ca in autobuz ma privea insistent bine asta a fost inainte sa ma cunoasca pe mess, pana ce i-a zis la un prieten ca sunt prea disperant i-am lasat messaj i-am zis ca imi pare rau deocamdata astept sa vad na nu stiu ce sa fac imi spuneti plss, funda?

2 răspunsuri:
| stipasha a răspuns:

Lasa o sa gasesti alta... nu se opreste lumea aici... pe globul pamintesc sunt de 2 ori fete/femei mai multe ca barbati/baieti big grin

| Crisu a răspuns:

Daca a spus ca esti "disperant" inseamna ca o stresezi sau ceva. Las-o in pace, daca ea asa cred... Cauta alta si gata!