| fdgtfbvdsaq a întrebat:

Imi place de o fata (cam de mult) si stie asta. Vorbesc mult cu ea dupa scoala. Saptamana trecuta am aflat ca ii place de cineva. Cum sa ii atrag atentia fara sa ma creada un nebun? big grin

4 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Sinplu vorbeste mai mult cu ea si dupa ce sunteti prieteni buni ii spui ce simti

| Mădiiiiie a răspuns:

Bună laughing Nu cred că o să te creadă nebun dacă îți exprimi sentimentele și vei fi sincer. Baftă big grin

| TodorMaria1997 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca nu mai iti place de ea... si sa ii spui ca daca poate sa te ajute sa te combini cu cineva...

| standy2222 a răspuns:

Eu iti zic ca cel mai bine ar fi sa ii exprimi sentimentele fata de ea daca te simti pregatit nu trebuie sa te dai in stamba asta o sa-i dea impresia ca esti obsedat las-o pe ea sa isi dea seama daca are vreun sentiment pentru tine sau te considera doar un bun prieten... sper ca te-am fost de ajutor