| landscape128 a întrebat:

Imi place de o fata.
Cand trece pe langa mine,sau vorbeste cu mine, dupa aceea ma inrosesc.Cateodata se uita la mine in timpul orei.Mai glumim.
Ce credeti, ma place?

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

DAAA! Clar esti indragostit, bravo!happy, eu cred ca sentimentul este reciproc!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea nu avem de unde să știm dacă te place!

| SimionAlexandru a răspuns:

Nu stiu daca e vorba de iubire, aici.
Insa cu siguranta, poate fi vorba de ATRACTIE FIZICA :-)
E foarte posibil sa ii placa felul tau de a fi. Fa ceea ce simti, actioneaza cu curaj. Esti o persoana minunata, exact asa cum esti. Urmareste cu atentie acest video, poate te va ajuta :
http://www.youtube.com/watch?v=v6bjLsQP9_E
Iti doresc o zi superba in continuare

| foreveryou a răspuns:

Da,este smug

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Depinde cat de mult se uita la tine. Daca se holbeaza cumva la tine, te place. Atunci cand vorbeste cu tine, vezi daca si ea roseste sau transpira usor si se uita adanc in ochii tai.
Un test mai usor: pune-o sa iti ia un deget si daca ți-l ia pe cel mic te iubeste; degetul inelar inseamna:cand ne mai vedem?; degetul mijlociu, te doresc; degetul aratator inseamna ca te are sub observatie, iar degetul mare inseamna ca vrea sa fiti doar prieteni. Sper ca te-am ajutat.