| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata care acum a inceput sa se supare ca de ce nu am cautato intr-o seara poate trebuie cautata mai des sau nu stiu, s-a suparat nu prea mai vorbeste cu mine si am stat dupa ea de 2 luni ce sa facsadFUNDA

1 răspuns:
| Criss003 a răspuns:

Pai daca zici ca s-a suparat ca nu ai mai bagat-o mult in seama, e clar ca te place. si atunci cand o bagai in seama si-a dat seama ca o placi, si acum crede ca nu o mai placi. si eu m-am suparat pe un baiat. si il plac. vorbeste cu ea. spune-i ca o placi si intreab-o si pe ea daca te place. succesbig grin funda?