| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata care ii mai mare ca mine. Ea zice ca are prieten. O cunosc de 2 luni si jumatate. Cum as putea sa ii spun ca o plac? Sau cum as putea sa fac sa am o relatie cu ea? [la cel mai util raspuns dau funda]

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are prieten nu te baga in viata ei. Asa poti pati si tu sa stii (nu fa ceea ce nu iti place ca sa nu iti faca altul tie).

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dc sa ii desparti daca ea se simte fericita cu el? cand se va satura de el, isi va cauta altul.pana at dc sa ii desparti? stii,poti pur si simplu deveni cei mai buni prieteni,si dupa ce se desparte de prt ei, poate o sa te placa pe tine.dar dc i-ai desparti? daca u o iubesti, respecta alegerea sa.bft

| Mary_5158 a răspuns:

Fa-i curte,(dar nu insista pea mult) surprinde-o placut, si cucereste-o asa cum ai cucerit si alte fete(adica cu spiritul tau unic de cucerirewinking.si fii foarte atent(daca zici ca are prieten)...bafta!winking

| secilia a răspuns:

Si eu am avut una cu 3 ani mai mari si tot am impesionato Eu zic sa nu o iei din prima sa no o atingi si sa te comporti frumos cu ea adica sa o ajuti poti sa-i trimit biletele dar sa fi sigur ca nu le citeste nime