| Strempel_Christian_1997 a întrebat:

Imi place de o fata ce sa fac e cu mine in clasa dau funda la cel mai bun raspuns multumes anticipat

Răspuns Câştigător
| alinagyo a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci sa-i spui pentru ca o fata asteapta sa-i spui tu ce simti.mie imi place de un coleg dar nu-i spun pentru ca imi e frica de un refuz si cred ca e penibil sa stau cu el in aceeasi clasa dupa toate astea asa ca nu-i spun. Poate ca si ea gandeste la fel, du-te la ea si spune-i happy Bafta!

8 răspunsuri:
| alinagyo a răspuns:

Ggeeoorrggyy47

| gsdihruihfek a răspuns:

NUnu cel mai bine e sa o ajuti sa o sustii cand are nevoie fii pe langa ea si nu te da mare ca noi fetele uram astaaaa funditaaaaa

| gabriela08 a răspuns:

Prinde curaj si spune-i tot ceia ce simti pentru ea. daca nu poti face asta incearca sa o surprinzi ci niste cantece romantice, flori sau ciocolata. asta le place fetelor. FUNDA?

| Strempel_Christian_1997 explică (pentru gabriela08):

Mai ma gandesc dar da funda mersi

| Strempel_Christian_1997 explică (pentru gabriela08):

Scuze i-am dat lu alina funda oricum mersi