| Tzagani a întrebat:

Imi place de o fata. Cum pot sa aflu mai multe chestii despre ea? Cum sa intru in vorba?

4 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Poti lua informatii despre ea de la colegii ei sau de la prietenii ei i-ati inima in dinti si spune-i ce simti pentru ea

| Maskeried a răspuns:

I-ati inima in dinti, spune-i buna si incepeti o conversatie despre orice aveti in comun sau orice banalitate care poate duce la niste subiecte interesante... Ori. Ceri informatii de la prietenele ei. Or sa te ajute. happy

| CrisCash a răspuns:

O bati

| RaduLOVER a răspuns:

Il sustin pe Ulucius