| Doesntmatterbro a întrebat:

Imi place de o fata da nu stiu daca i place de mine. la scoala stau cu ea in banca rade la glumele mele in ora de info suntem pusi tot unu langa altu si imi tot arata cica ceva tipi bunoci si m-am tuns ca aveam par lung gen biker si mi-a zis ca imi statea mai bine lung si mi-a cerut id de mess apoi nr de mobil si ma suna ma intreba daca vin afara eu le ziceam ca poate mai incolo da si nu mai meream si intra pe mine pe mess sa vb cu mine cateodata si eu o evitam cateodata si imi placea de o fata si a intrat pe mine cand vorbeam cu fata aia si tot vorbea eu incercam sa le fac fata si nu ii mai raspundeam si imi zicea tot ce mai zici ce mai zici apoi mai incolo cand am vaz ca fata aia are un iubit am invitato la un film a zis ca nu vine ca n-are bani i-am zis cai fac cinste ca is baiatu ea a zis ca nu se simte bine cica daca i fac cinste am invitato la biliard a zis ca nu are bani iar si i-am zis ca fac cinste si mai vin niste prieteni etc si ea a zis ca poate vine si apoi o zis ca nu creq mai vine ca se int cu un baiat din alba apoi am invitato la cabana si a zis ca nu o lasa nu stie am intrebat-o ea vrea o zis ca da vrea si tot felul. ziceti-mi si mie ma place ii gen punkeritza ii placea de mine mai de mult cu parul lung da acum scurt nu ii mai place de mine poate dati-mi un sfat ce sa fac sa o las moarta sau ii place de mine?,

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca aveti o varsta cam frageda,cu atata joaca si atata nesiguranta intre voi.
Nu e motiv sa o lasi balta,fata te simpatizeaza,poti continua sa incerci.
Si lasa-ti parul sa creasca daca ii placeai mai mult asa,intra si tu pe ea pe mess si continua sa o inviti ca si pana acum, fara sa te descurajezi.
Ea ti-a dat semnale clare ca te place, acum e randul tau.
Bafta!

| anonima97 a răspuns:

Pai, daca tu ai respins-o de catevA ori, apoi ea te-a refuzat, e putin cam dificil, mai vorbeste mai mult cu ea, lasa invitatiile, dupa ce va cunoasteti mai bine, propune-i o plimbare, si apoi intreab-o, de fapt zii asa " mi-e greu sa iti zic dar, eu te plac mult si as vrea sa stiu ce parere ai despre mine " iti va zice, iar daca nu te place propune-i sa ramaneti prieteni, si sa nu se schimbe fata de tine. ps: parul nu prea are legatura