| Băă_Alex_1977 a întrebat:

Imi place de o fata dar ea este indragostita de cel mai bun prieten al meu si lui a inceput sa ii placa de ea si acum eu ii sustin dar cand ii vad impreuna razand unu la altu ma simi prost desi zambesc si nu stiu cum sa reactionez in + e ideea ca mai sunt si putin timidsad
Sper sa ma ajutati cat mai repede

4 răspunsuri:
| fotbalistata a răspuns:

Eu spun sa nu suferi in tacere..retrage te cat mai e timp, nu prea ai ce sa faci mai bine ii eviti mai ales daca cei doi deja se plac.mai sunt fete dragute pe lumea asta.

| Usher2800 a răspuns:

Trebuie sa te indragostesti de alta persoana si sa o scoti din suflet pe fata aia.

| Băă_Alex_1977 explică (pentru Usher2800):

E cea mai draguta fata din clasa
Si eu chiar o iubesc

| Băă_Alex_1977 explică:

Dar e Siungura fata draguta din clasa