| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata dar ea zis la un prieten ca sunt disperant am vb cu ea totul ok da ceva in timp s-a stricat nu stiu ma uitat nu ma cauta nu stiu o sa i para rau ce ziceti bine ea e o fire mai timida

1 răspuns:
| ionut7782 a răspuns:

Cu femeile nu trebuie sa fii pisalog.trebuie sa le acorzi timpul ce au nevoie. daca stai pe capul ei toata ziua se satura si se lasa la mana ei.incearca sa o surprinzi cu ceva.dai flori. ofera-i increderea ce are nevoie.fii romantic. sunt o multime de solutii.doar ca nu iti pot spune exact ca nu o cunosc.tu daca o cunosti cat de cat trebuie sa iti dai seama ce ii place ei.si ofera-i ceia ce ii place.simplu
succes