| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata dar ia mi-a zis ca sunt disperant bine nu mi-e in fata ci la un prieten ce sa fac mai are rost ca daca nu o cauti nu e bine daca o cauti nu e bine o drace

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Frateeee! cate griji poti sa-ti faci?! fi indiferent.

1 răspuns:
| Mirela_1854 a răspuns:

Amuzanthee hee.

Frumoasa dragostea de copiilove struck

Pai uite, eu cred ca ar trebui sa vorbesti serios cu ea. O rogi frumos sa vb cu tine 5 minute nu mai multhappy. daca accepta intreab`o la ce se refera cand spune ca esti disperat, spune`i ca pari asa pentru ca o placi si iti este teama ca ea nu te place si nu stii sa te comportiblushing. Daca nu vrea sa vb cu tine, nu stiu ce poti face, eventual nu o mai baga in seama, decat strictul necesar happy.

Sper ca te-am ajutat. :*

Baftawinking!