| AlexAlexandru332 a întrebat:

Imi place de o fata, dar nu stiu cum sa ii zic asta, imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AdriStefi13 a răspuns:

Bate apropoul sa mergeti la un film tu ea si un prieten cu care sa aranjezi in asa fel incat sa nu mai poata veni. Folosesti mult "eu si tu " sau "noi. Sa nu uiti de flori sau ciocolata.

4 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

O fata se emotioneaza foarte mult daca o privesti intens in ochi si ii spui ca o placi, mentinand privirea. Pare simplu de facut, dar e putin dificil. si totusi un gest foarte apreciat.

| Sweet04 a răspuns:

Salut!
Primul sfat este sa fii tu insuti si sa nu incerci sa exagerezi. Puteti face un moment special si dulce, si in acelasi timp simplu. Daca va comportati natural veti constata ca primiti inapoi totul lin si confortabil.

Exista unele fete care isi doresc ca partenerii sa actioneze in mod traditional. In cazul in care fata pe ca o placi este de acest tip, va puteti pune in genunci si sa spuneti acele cuvinte de aur pe care vrea sa le auda de la tine, doar pentru a o impresiona.

Faceti-va planuri speciale
Planuiti o cina romantica si faceti fata sa se simta speciala. Comandati mancarea ei preferata si puteti sa ii spuneti inainte de cina sau in timpul desertului. Puteti pune si muzica ei preferata. Puteti sa o duceti in locul unde v-ati intalnit pentru prima data si sa recreati aceeasi scena. Acest lucru va face ca amintirile sa reinvie si va fi cu siguranta impresionata, prin urmare raspunsul va fi unul afirmativ.

Creati un moment romantic
Mergeti pe o plaja si cand soarele apune, spuneti ce aveti de zis. Fetele prefera momentele romantice si ocaziile speciale. Puteti pune o muzica in surdina in timp ce o faceti sa simta ca ceva special se va intampla in acea zi.

Duceti-o la un meci
Puteti merge in locul in care va place cel mai mult. In mediul pe care il iubiti puteti sa ii spuneti cel mai bine.

Cumparati un cadou special pentru ea
Puteti sa ii cumparati o bratara sau un inel si sa o intrebati "Vrei sa te casatoresti cu mine?" Daca ii prezentati un inel este mai usor sa transmiteti mesajul dumneavoastra. Mergeti langa ea cu un buchet de trandafiri sau scoateti-o in oras si propunetii.

Propuneti intr-un mod unic
Puteti sa vorbiti cu parintii ei si sa ii propuneti in fata lor. Puteti sa ii propuneti si intr-un mod unic, dar pentru asta trebuie sa va planificati si sa pregatiti acest moment.

Aceste sfaturi cu siguranta va vor ajuta sa propuneti intr-un mod special si unic, avand ca rezultat un raspuns afirmativ. Cu toate acestea, trebuie sa fiti siguri ca fata va iubeste. Deci nu va grabiti cu propunerea dumneavoastra si analizati bine relatia. Acum mergeti mai departe si planificati o data in care sa ii propuneti. Spune-i ce simti pentru ea.

| Catuneanu_Valentin_1995 a răspuns:

Spune-i daca vrea sa ieșiți la un suc
De acolo ști ce sa faciwinking

| Sudoku69 a răspuns:

As vrea sa ma trezesc langa tine in noapte si sa dau in tine precum cutremurul din '77