| udarz13_8810 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu daca e ma palce cumf ak sa aflu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place, te priveste cu o sclipire in ochi, se comporta intr-un mod aparte cu tine, iti acorda o importanta.

6 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Pai daca te place, ii simti apropierea, interesul fata de persoana ta. Iti acorda mai mult din timpul ei, este prezenta in locurile pe care le frecventezi tu. Daca te place, se observa. Trebuie doar sa ai ochi sa vezi. happy

| simona2010 a răspuns:

Intreab-o directtongue

| denise_4825 a răspuns:

Inca o metoda in care sa-ti dai seama daca te place este aceea sa te uiti in ochii ei. Daca se uita direct in ochii tai inseamna ca te place, Dar daca in restul timpului nu se uita deloc la tine in afara timpului in care vorbiti inseamna ca te considera doar un bun amic. Daca se uita intr-o parte insemna ca nu se simte in largul ei. Daca se uita in sus insemna ca inca nu stie daca ii place sau nu de tine, trebuie sa te cunoasca mai bine. Daca se uita in jos insemna ca este indragostita de tine dar nu vrea nimic serios mai mult decat un flirt. Iar daca isi schimba privirea insemna ca trebuie sa te cunosca mai bine. Si crede-ma, chiar merge, am incercat.

| ediedi_3390 a răspuns:

poate?

| ediedi_3390 a răspuns:

Poate

| mentiro a răspuns:

Incearca sa-i observi limbajul trupului. Interactioneaza cu ea. Joaca-te putin si ai sa-ti dai seama daca te place sau nu. Desigur mai e si varianta directa... tu alegi