| CosmyRomanu a întrebat:

Imi place de o fata dar sunt putin timid.Ce asi puyea face.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa mai cresti, sa te maturizezi si doar pe urma cand vei avea si curajul necesar sa incerci sa intri intro relatie. Dragostea NU este un joc pentru adolescenti. big grin

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie sa nu te mai gandesti atat. Cand o vezi, du-te la ea imediat fara sa gandesti si salut-o. Acesta este cel mai greu pas. Iti vei reveni dupa.

| rocsy11 a răspuns:

Complimente sincere. Vorbeste cu ea, poate vei gasi ceva ce va poate aduce impreuna. Succes! Sper sa fi cu acea fata daca crezi ca e "aleasa" ta.